گیتی

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


آتش سوزي‌هاي بزرگ چگونه آغاز مي‌شوند
 
آتش سوزي‌هاي بزرگ چگونه آغاز مي‌شوند | سافتگت
softget.ir/آتش-سوزي‌هاي-بزرگ-چگونه-آغاز-مي‌شوند/
Translate this page
آتش سوزی های بزرگ چگونه آغاز میشود – ایران سایت – Google Sites https://sites.google.com/site/iransaitiririr/iran-sait-iririr – Translate this page
در مبارزه با آتش سوزی جنگل چه باید بکنیم؟ » آتش نشانی قائم شهر
ghaem125.ir/8-fire-jungle.html
Translate this page
Jul 4, 2016 – ۲- آتش سوزی های سطحی در این حریق پوشش سطحی جنگل از جمله خار و خاشاک … درخت های سبز یا خشکیده سرپا و یا افتاده ،بوته های بزرگ ،شاخه ها و تنه های …. موقعیتی که در آن جا حریق شروع شده است”ناحیه مبدا”(are of origin)نامیده می شود.
آتش‌سوزی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/آتش‌سوزی
Translate this page
آتش‌سوزی یا حریق یکی از قدیمی‌ترین بلایایی است که می‌تواند در زمانی کوتاه، دارایی و … به شکل نیم سوز شدن سیم‌های برق آغاز شده و با کمک جریان مناسب هوا (باد) می‌توانند … به همین خاطر اگر سوختن همراه با شعله‌ور شدن آتش نباشد، بیمه‌های سوانح … آتش‌افروزی در تخت‌جمشید به دست اسکندر · آتش‌سوزی بزرگ لندن · آتش‌سوزی سینما رکس …
انسان ها از چه زمانی و چگونه کنترل و استفاده از آتش را شروع کردند …
www.020.ir/…/انسان-ها-از-چه-زمانی-و-چگونه-کنترل-و-استفاده-از-آ…
Translate this page
اولین مکان هایی که شواهدی مبنی بر کشف آتش توسط انسان در آنها پیدا شده، زمان کنترل … در این مکان های اولیه بیانگر استفاده فرصت طلبانه از آتش سوزی های طبیعی بوده است. … اول این که تومی نیاز متابولیک (سوخت و ساز) مغز نسبتاً بزرگ انسان های … های چوبی نیاز پیدا می شود از مقدار چوبی که به عنوان سوخت مصرف می شود کم می شود.
آتش‌سوزی توماس، بزرگترین حریق تاریخ کالیفرنیا – BBC News فارسی
www.bbc.com/persian/world-42465275
Translate this page
Dec 23, 2017 – حریق مرگبار کالیفرنیا که از چند هفته پیش آغاز شده به بزرگ‌ترین آتش‌سوزی در تاریخ این … این مساحت منطقه‌ای بزرگتراز شهر نیویورک، بروکسل و پاریس را شامل می‌شود. … اکثر آتش سوزی‌های بزرگ ثبت شده در کالیفرنیا در قرن حاضر اتفاق افتاده است. … هم‌رسانی چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید.

 NS