تولید کننده آهک

تولید کننده آهک

برای خرید آهک از تولید کننده آهک در انواع مختلف با ارزان ترین قیمت, با تولید کننده اصلی و حرفه ای و سابقه دار در این زمینه همکاری نمایید تا علاوه بر خریدی مطمئن و ارزان قیمت, از هر گونه مشکلات جانبی در امان باشید.

جهت خرید آهک زنده - آهک هیدراته - اهک شکفته - اهک پخته - آهک صنعتی و ساختمانی - آهک کلسینه - آهک پودری و میکرونیزه به صورت بسته بندی شده و یا فله ای با ما در گروه تولیدی و صنعتی گیتی پیشرو تماس حاصل فرمایید.

تولید کننده آهک, تولید کننده آهک هیدراته, تولید کننده آهک زنده, تولید کننده آهک پخته, تولید کننده آهک صنعتی, تولید کننده سنگ آهک, تولید کننده آهک شکفته, تولید کننده آهک کیسه ای, تولید کننده آهک فله ای, لیست تولید کننده آهک, شرکت های تولید کننده آهک,

تولید کننده آهک این ماده سنتز شده پر مصرف را جهت کاربرد های فراوان آن در بخش های مختلف صنعتی و خدماتی تولید می نماید. مهم ترین کاربرد اهک در بخش ساخت و ساز است. علاوه بر اینکه از این ماده به طور مستقیم جهت تولید دوغاب آهکی و ساروج برای ساختمان سازی استفاده می شود همچنین در تولید مصالح بسیار مهم ساختمانی و راه سازی نظیر سیمان و آسفالت مصرف می شود.

آهک در حالت کلی دارای دو فرمولاسیون مختلف است. ابتدا اهک زنده یا پخته می باشد که فرمول آن در حالت خالص به صورت اکسید کلسیم CaO شکل می گیرد و نوع دیگر آن آهک هیدراته یا شکفته است که از فرمول هیدروکسید کلسیم Ca(OH)2 برخوردار می باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :