خرید آهک

خرید آهک

خرید آهک هیدراته و آهک زنده با کیفیت بسیار مناسب و خلوص تایید شده با قیمت ارزان و حمل به کلیه شهر های کشور

گیتی پیشرو  - تولید و فروش انواع آهک هیدراته, آهک ساختمانی, آهک شکفته, آهک زنده, آهک پخته - آهک کیسه ای و آهک فله ای - آهک کلسینه - آهک مرده - آهک صنعتی و سنگ آهک با شرایط مناسب 

خرید آهک, قیمت خرید آهک, خرید آهک هیدراته, خرید آهک زنده, خرید آهک شکفته, خرید آهک پخته, خرید آهک کیسه ای, خرید آهک فله, خرید آهک صنعتی, خرید آهک ساختمانی, خرید آهک قم, خرید آهک لرستان, خرید آهک آذرشهر,

گروه گیتی پیشرو با در اختیار داشتن کارخانه پیشرفته تولید اهک زنده و آهک هیدراته و تولید با کیفیت ترین آهک ایران و نیز با داشتن کادری مجرب, آماده خدمت رسانی به صنایع مختلف تولیدی و تامین نیاز مصرف کنندگان و صادر کنندگان محترم به انواع اهک می باشد.

برای پیشرفت در زمینه کاری خود و داشتن آرامش خاطر, با حرفه ای ها کار کنید 

خرید آهک, قیمت خرید آهک, خرید آهک هیدراته, خرید آهک زنده, خرید آهک شکفته, خرید آهک پخته, خرید آهک کیسه ای, خرید آهک فله, خرید آهک صنعتی, خرید آهک ساختمانی, خرید آهک قم, خرید آهک لرستان, خرید آهک آذرشهر,

خرید سنگ آهک یا آهک کلوخه بیشتر به منظور استفاده در ساخت و ساز و یا راه سازی استفاده می شود. سنگ آهکی در طبیعت در ترکیب با دیگر مواد بوده و به شکل آهک دولومیتی یا ماسه آهکی وجود دارد.

خرید آهک هیدراته یا خرید آهک شکفته که به شکل پودری می باشد برای استفاده در صنعت تصفیه آب اشامیدنی می باشد زیرا آهک قادر است مواد ریزی که در آب به شکل معلق وجود دارد را جمع آوری نماید.

خرید آهک زنده و خرید آهک پخته به میزان بسیار زیادی در تولید سیمان که ماده اصلی در ساخت و ساز است. مرغداری ها و گاوداری ها و استخر های پرورش ماهی از آهک زنده یا آهک پخته  برای ضدعفونی و میکروب کشی محیط سود برده می شود.

خرید آهک ساختمانی در صنعت ساخت و ساز به منظور شفته کاری و یا تولید دوغاب آهکی و ملات و ساروج استفاده می شود. خرید آهک به صورت فله ای و یا کیسه ای صورت می گیرد.

خرید آهک صنعتی جهت استفاده در صنایع سرامیک و کاشی و یا در چرم سازی و دباغی کاربرد دارد. آهک صنعتی خلوص متوسطی داشته ولی آهک خوراکی خلوصی در حدود 99 درصد دارد و از آن به علت لطافت زیاد و غیر سمی بودن در صنایع غذایی استفاده می شود.

خرید آهک کیسه ای و خرید اهک فله از لحاظ قیمت دارای تفاوت است. بسته بندی آهک با توجه به مورد مصرف آن متفاوت می باشد. آهک صادراتی معمولا در کیسه جمبوبگ بوده و اهک مصرف داخل کشور به شکل فله ای و یا کیسه 25 تا 50 کیلوگرمی است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :